Šport a relax

Spríjemníte si pobyt na našom penzióne, okrem návštevy turistických chodníčkov a kultúrnych pamiatok aj športovými aktivitami. V zime navštívte lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy v lete aj v zime využite fitnes v meste Body sport club taktiež street workout park, mestskú plaváreň, navštívte tiež mestský park. V ktorom nájdete detské trampolíny a stroje na cvičenie alebo využite tiež mestské multifunkčné ihriská na tenis, futbal, florbal a basketbal. Alebo dokonca zoberte svoj bicykel a jazdite down hill neďaleko penziónu. Vstupy a potrebné informácie vám zabezpečíme na recepcii PH. 

Relax center Plejsy

Lyžiarske stredisko relax center Plejsy sa nachádza 13 minút pešo od nášho penziónu. Toto stredisko je najväčším lyžiarskym strediskom na východnom Slovensku vzdialené z Košíc, Prešova a Popradu cca 50 km.

Počas celého roka  sa tu konajú rôzne preteky a podujatia ako napríklad motokros alebo freeride či rôzne festivaly a podujatia pre deti. K vaším potrebám tu nájdete aj lyžiarsku školu. Pre online pohľad z výstupnej stanice sedačkovej lanovky kliknite na onlinewebcamera.

Pre viac info kliknite na obrázok nižšie.

 

Body sport club

Pre nadšencov workout a fitness vieme zabezpečiť aj najväčšiu posilovňu v meste Body sport club. Ak sa chcete dozvedieť viac o posilovni kliknite na obrázok nižšie.
fitnes

Workout park & multifunkčné ihriská

Pre nadšencov workoutu nedaleko penziónu nájdete aj free Workout park, kde si môžete zacvičiť na otvorenom priestranstve alebo tiež využite mestské multifunkčné ihriska na športové hry ako napr. tenis, florbal, futbal, volejbal a nohejbal. 

Dostupnosť ihrísk od penziónu je cca 12 minút pešo, kontakt alebo rezerváciu vám môžeme zabezpečiť na recepcii PH.

Mestská plaváreň

Mestská plaváreň je vzdialená cca 12 minút pešo od penziónu. Plaváreň nieje dostupná celý rok. ďalšie info. poskytneme na recepcií PH.

Mestský park

Vychutnajte si relax v meste a mestskom parku s príjemnými a zábavnými pomôckami a oddýchnite si v parku pri zvuku fontány.