O Penzióne

TÁTO WEBSTRÁNKA JE URČENÁ IBA PRE TESTOVACIU VERZIU PORTÁLU, KTORÁ SA PRIPRAVUJE PRE BUDÚCU PREVÁDZKU!!!

Penzión sa nachádza v peknom prostredí Volovských vrchov, na pokraji mesta Krompachy. Vzhľadom na veľmi výhodnú geografickú polohu spĺňa podmienky ideálnej rekreácie po celý rok. Ponúka perfektnú vzdialenosť k rôznym kultúrnym, športovým a rekreačným zariadeniam, ako sú napríklad Spišský Hrad, Ružínska priehrada, Slovenský raj alebo areál SKI Plejsy. V meste Krompachy nájdete aj Street workout park, ktorý je neďaleko penziónu a množstvo zaujímavých turistických chodníčkov v zabudnutej prírode dolného Spiša.

Penzión disponuje 11 izbami, 3 apartmánmi a 1 samostatným domčekom. Izby sú štandardne zariadené (1,2,3,4- posteľové) s vlastným sociálnym zariadením, TV a WIFI pripojením. Kapacita je 44+6. Domček je plne vybavený apartmán pre dlhšiu rekreáciu s kapacitou 5 ľudí. Pri penzióne sa nachádza vlastné parkovisko.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 apartmány s veľkou spoločenskou miestnosťou, ktorá ponúka širokú škálu hier pre deti, dospelých alebo teenagerov, napr. hry na PS4, hernú PC miestnosť, ping-pongový stôl, pokrový stôl. Nájdete tu bohatú čitateľskú zbierku rôznych žánrov a taktiež detský kútik, súčasťou prvého poschodia je „obluk“, z ktorého je krásny výhľad na scenériu s Vysokými Tatrami. Druhé poschodie je tvorené samotnými izbami a balkónom,  vhodným na večerný relax pod hviezdami.